Obsah

SEMINÁŘE PRO RODIČE ZE SUŠICKA A HORAŽĎOVICKA

Typ: ostatní
Zajímají Vás otázky spojené se vzděláváním a výchovou dětí? Umějí se naše děti efektivně učit? Jsou naše výchovné metody vždy funkční a efektivní pro děti i pro rodiče? A jaká rizika čekají na děti na internetu?

Projekt Místní akční plán rozvoje vzdělávání (MAP) se na území Sušicka a Horažďovicka zaměřuje především na podporu rozvoje vzdělávání, systémové plánování tohoto rozvoje a zároveň připravuje celou řadu seminářů pro pedagogy a exkurzí pro děti. Na březen a květen jsme ale připravili také atraktivní semináře pro rodiče. Akce projektu MAP jsou zdarma, je jen potřeba informovat nás o Vaší účasti. Nabídku naleznete v tabulce.
Účast na seminářích je zdarma, své místo rezervujte na e-mailu map@masposumavi.cz, nebo na telefonním čísle 720982172. Uveďte své jméno a počet přihlašovaných osob.
Projekt Místní akční plán rozvoje vzdělávání na spojeném území ORP Horažďovice a ORP Sušice (CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009137) je spolufinancován Evropskou unií a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Realizaci projektu zajišťuje Místní akční skupina Pošumaví.

Příloha

Vytvořeno: 17. 2. 2020
Poslední aktualizace: 17. 2. 2020 10:30
Autor: Věra Dvořáková