Navigace

Obsah

Pozvánka na závěrečný seminář projektu Spolupráce Venkov 21. století

Typ: ostatní
Pozvánka Vážení členové a příznivci MAS Pošumaví,
jak jsme před nedávnem avizovali, tak ve dnech 15.5. - 16.5.2019 se bude v Klatovech v budově bývalého dominikánského kláštera konat závěrečný seminář k ukončení projektu Spolupráce Venkov 21. století.

Součástí semináře je exkurze, která se uskuteční druhý den jeho konání. 

V příloze tohoto sdělení najdete pozvánku a program jednání, který jsme volili tak, aby z nich vyplynul význam využívání informačních technologií pro náš region. Je samozřejmé, že prioritou je v tomto případě cestovní ruch, na který byl projekt zaměřen. Zároveň jsme ale přednášející požádali, aby se zmínili o dalších možnostech využití mapových podkladů (GIS) ve veřejné správě a podnikatelské činnosti. Jedná se zejména o mapování infrastruktury, bez které je jakýkoliv rozvoj cestovního ruchu velmi obtížný. Z tohoto důvodu jsme ke spolupráci vyzvali odborníky z Krajského úřadu Plzeňského kraje a Západočeské univerzity.

Věříme, že seminář bude pro vás stejně zajímavý a přínosný, jako tomu bylo u zahajovacího setkání v listopadu loňského roku. 

Na setkání s vámi se těší nejen zástupci MAS Pošumaví, ale i další realizátoři projektu na jejichž území byly vybudovány turistické infopointy.

 


Příloha

Vytvořeno: 6. 5. 2019
Poslední aktualizace: 6. 5. 2019 21:11
Autor: Ing. Ivo Šašek