Navigace

Obsah

Chytrá energie pro podnikání a města

Vážená paní, vážený pane,
dovolte, abychom Vás pozvali na konferenci Chytrá energie pro podnikání a města, která proběhne 17. května 2017 v Lichtenštejnském paláci v Praze (10-15:30). Konferenci Chytrá energie pro podnikání a města připravuje Velvyslanectví Nizozemského království v ČR, Aliance pro energetickou soběstačnost, Glopolis a Úřad vlády. V rámci programu se představí inovativní podnikatelské a komunální projekty z České republiky a Nizozemska.

Mezi hlavní hosty akce patří Jan-Willem Vosmeer, manažer udržitelného rozvoje HEINEKEN. Pivovarům pod značkou HEINEKEN lze s nadsázkou říkat “solární král piva”, neboť k výrobě piva v řadě jeho závodů přispívá také solární elektřina. Jan-Willem Vosmeer se podělí o konkrétní kroky a výsledky v oblastech šetrného přístupu při výrobě piva.
Druhým nizozemským hostem je holandsko-indický architekt Ashok Bhalotra, který je mimo jiné hlavním autorem energeticky soběstačného Města slunce.

České projekty reprezentují například Jaromír Vorel, jednatel společnosti ŠKO-ENERGO, Vojtěch Kotecký, analytik think thanku Glopolis, Martin Ander, náměstek brněnského primátora nebo Martin Wachtl ze společnosti Energie ČR. V jednání je také účast zástupce Vlády ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Více podrobností o akci naleznete v připojené pozvánce, kterou lze také stáhnout zde. Zájemce o účast prosíme o vyplnění registračního formuláře (odkaz).

S přáním pěkného dne
Martin Sedlák, Aliance pro energetickou soběstačnost

--
Martin Sedlák, Aliance pro energetickou soběstačnost
T: 737 128 471
E: martin.sedlak@alies.cz
W: www.alies.cz

Datum konání: 17. 5. 2017 začátek od 10:00, délka 5.5 hodin

Místo konání: Lichtenštejnský palác, U Sovových mlýnů 506, Praha

Typ akce: ostatní

Organizátor: Aliance pro energetickou soběstačnost

Doba trvání: 5.5 hodin

Poznámka: Vstup zdarma


Příloha

Vytvořeno: 9. 5. 2017
Poslední aktualizace: 9. 5. 2017 20:27